Zajęcia wakacyjne c.d.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Lipcowy tydzień zajęć bibliotecznych dobiegł końca :)

Ach ile pięknych miejsc i niesamowitych przygód na nas czekało...

Środowe zajęcia przeniosły nas w świat piratów i zaginionego skarbu. Zaczęliśmy od przeczytania fragmentów książki Jonny Duddle "Wielka wyprawa po złoto" by odpowiednio wczuć się w klimat pirackich wypraw morskich. Następnie nasi mali piraci podzielili się na dwie drużyny i mając w ręku mapę skarbu rozpoczęli poszukiwania skrzyni ze "złotem"... :) Podczas poszukiwań czekały na nich zagadki do rozwiązania. Ostatecznie udało się dotrzeć do skarbu, który został podzielony po równo na obie drużyny.
Po męczących poszukiwaniach przyszedł czas na odpoczynek w pięknej scenerii, wśród palm i lazurowej wody... Czwartkowe zajęcia przeniosły nas na Hawaje :D. Klubowicze wykonali kolorowe hawajskie spódnice oraz wieńce i rozpoczęła się zabawa... tańce, zabawy z piłką, gry plenerowe... Tak, to były zajęcia z dużą dawką śmiechu i dobrej zabawy.
Na dzisiejszych zajęciach, na prośbę naszych klubowiczów, lepiliśmy zwierzątka z plasteliny, malowaliśmy farbami, graliśmy w gry planszowe oraz plenerowe a na zakończenie zajęć dzieci poznały grę w klasy (wersje z różnych stron świata), a to dzięki książce Oriol Ripoll "Zagraj z nami- 100 gier i zabaw z całego świata"

Kochani klubowicze dziękuję Wam za udział w zajęciach i życzę duuuuużo słoneczka na dalszą część wakacji :D
Aloha ;)