Dzień Babci i Dziadka w KMCz

Dnia 18.014fd4788801.2016 roku odbyło się kolejne spotkanie Klubu Małego Czytelnika, w którym uczestniczyło pięcioro dzieci. Tematem naszego spotkania było zbliżające się święto Dnia Babci i Dziadka. Zajęcia rozpoczęliśmy od przeczytania „Bajki o drzewie”. Dzieci z zainteresowaniem słuchały opowiadania o drzewie, które symbolizowało nasze babcie i dziadków. Przesłaniem opowiadania było uświadomienie dzieciom jak ważna jest pamięć, uwaga, rozmowa z naszymi „dziadkami”, ponieważ posiadają dużą wiedzę i życiową mądrość, którą z chęcią się podzielą.

Po przeczytaniu opowiadania dzieci otrzymały wydrukowany wierszyk, który powiedzą swoim babciom i dziadkom w dniu ich święta. Prócz wierszyka jubilaci otrzymają wykonane przez dzieci, pięknie ozdobione słoiki z karteczkami „Kocham babcie/dziadka za…..”. Dzieci wykazały się ogromnym talentem i wyobraźnią przy wykonywaniu pracy plastycznej.

Na następne spotkanie naszego Klubiku zapraszamy 01.02.2016 r.

Wszystkim Babciom i Dziadkom, z okazji ich święta,

składamy najserdeczniejsze życzenia

oraz samych powodów do uśmiechu :)