Noc Bibliotek

Noc Bibliotek w Kębłowie już za nami...
W środowy wieczór, 14 czerwca, dzieci z Kębłowa miały okazję wcielić się w rolę detektywów.
Nasze zajęcia rozpoczęliśmy od stworzenia swojego rysopisu. Zadaniem każdego uczestnika było wylosowanie i odgadnięcie do kogo należy dany rysopis.
Kolejnym etapem było odszukanie wylosowanej książki na półce i odgadnięcie hasła. Wielkie brawa dla dzieci za doskonałe poradzenie sobie z tym zadaniem
Nasze spotkanie zakończyliśmy projekcją filmu "Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Stella Nostra" na podstawie książki Martina Widmarka "Tajemnica diamentu"
Dzieci opuściły bibliotekę z dyplomem i z wielkim uśmiechem na twarzy
Szczególne podziękowania dla naszych czytelniczek, Weroniki Dampc i Oliwii Nadolskiej za pomoc