Spotkanie autorskie z Wiesławem Drabikiem

Dnia 11 kwietnia, dzieci z klas pierwszych Szkoły Podstawowowej im. Jana Pawła II w Kębłowie wzięły udział w spotkaniu autorskim, zorganizowanym przez naszą Filię w Kębłowie. Naszym gościem był pisarz,poeta Wiesław Drabik, który napisał już ponad dwieście, pełnych humoru, bajeczek dla dzieci.

Podczas spotkania autor opowiadał w jaki sposób powstaje książka oraz przeczytał najzabawniejsze fragmenty swoich bajek. Nie zabrakło ciekawych i wesołych zagadek- dobre odpowiedzi nagradzane były naklejkami i zakładkami. Nasz gość nawiązał wspaniały kontakt z dziećmi, a rymowanki na bieżąco układane przez Pana Drabika wzbudzały ogromny zachwyt. Na koniec każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy autograf.