Reportaż po sąsiedzku- "Goniąc za marzeniami"

Młodzi, zdolni, ambitni- realizujący się w dwóch zupełnie różnych pasjach, ale którym przyświeca jeden cel, REALIZACJA MARZEŃ!

Waleczne dziewczyny- Paulina Stenka, mistrzyni świata juniorów w Kick- Boxingu oraz Zuzia Kalbarczyk- zdobywczyni Pucharu Świata w tej samej sztuce walki.
Utalentowany- Patryk "Zamoy" Zamojski- wychowanek Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Gdańsku oraz tancerz w Polskim Teatrze Tańca w Poznaniu.
To właśnie o tych, młodych osobach, pochodzących z Kębłowa, jest nasz "Reportaż po sąsiedzku", nad którym od kwietnia pracuje grupa "Młodych w akcji", wcielająca się w reporterów, operatorów kamery oraz montażystów.
Zachęcamy do obejrzenia naszego zwiastuna, który zmontował nasz młody, ale jakże uzdolniony operator kamery i montażysta- Przemysław Gronowski
Już wkrótce udostępnimy cały materiał.
#młodziwakcji