Katalog on-line 

 

karta_do_kultury

 

akademia

 

Kącik dzieci

Użytkowników:
2
Artykułów:
116
Odsłon artykułów:
94400

Kluby i stowarzyszenia

Zapisz się i Ty do Klubu Małego Czytelnika

     Nowo otwarta Filia biblioteczna w Kębłowie serdecznie zaprasza wszystkie dzieci do Klubu Małego Czytelnika. Trwają zapisy na zajęcia w naszej filii przy ul. Wiejskiej 49, drogą tradycyjną, bądź telefonicznie pod nr tel. 58 678 20 86. Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnej „zabawy”.

Czytaj więcej...

Jesienne spotkanie u Maluszków

   Filia biblioteczna w Kębłowie serdecznie zaprasza dzieci wraz z rodzicami lub opiekunami na pierwsze jesienne spotkanie Klubu Małego Czytelnika, które odbędzie się już w poniedziałek (2 listopada) o godz. 18.00.

Czytaj więcej...

Klub Małego Czytelnika - spotkanie drugie

   Już za nami kolejne spotkanie w Klubie Małego Czytelnika w Kębłowie. Cieszymy się tym, iż nasz nowo powstały Klubik poszerza się o nowych Członków, ale jeszcze nie zamknęliśmy listy. Jeżeli jest ktoś chętny dołączyć do naszej wspólnej „drużyny” i bawić się razem z nami, to serdecznie zapraszamy na następne spotkanie w poniedziałek 16 listopada o godz. 18.oo. (58 678-20-86)

Czytaj więcej...

Jesienne spotkanie w Klubie Małego Czytelnika w Kębłowie

20151102 185314    Dzisiaj, w nie tak dawno otwartej Filii Bibliotecznej w Kębłowie, odbyło się pierwsze spotkanie Klubu Małego Czytelnika, w którym udział wzięło sześcioro dzieci wraz z rodzicami. Spotkanie toczyło się wokół jednego tematu, czyli jesieni.

    Na początek dzieci z uwagą wysłuchały fragmentu opowiadania o jesiennych przygotowaniach i biernie uczestniczyły w czytaniu wybranych wierszy związanych z dzisiejszym tematem. A następnie każdy zajął się wykonaniem wspaniałego jesiennego zegara. Na zakończenie każdy z uczestników otrzymał kartę członka Klubu Małego Czytelnika.

Czytaj więcej...

Klub Małego Czytelnika - spotkanie trzecie

20151116 190239   Dzisiaj spędziliśmy wspaniały wieczór w Klubie Małego Czytelnika w Kębłowie. Już nasz Klubik liczy dwanaścioro dzieci w różnym wieku, jak sami widzicie na umieszczonych fotorelacjach. Bardzo cieszymy się z tego, że dzieci chętnie przychodzą na cotygodniowe warsztaty czytelnicze, a przy tym również wypożyczają książki z Filii bibliotecznej w Kębłowie. Tematem dzisiejszego spotkania był Miś, czyli przygotowania do uroczystości jubileuszowych Światowego Dnia Pluszowego Misia, który będziemy obchodzić 23 listopada o godz. 17.oo.

Czytaj więcej...

ksiazki111 

EDZIO

476px-POL_Luzino_COA.svg

 

PARTNERZY

 

ministerstwo

 

orange-logo

prb_logo

 

 

Zaprzyjaźnione instytucje

Copyright © 2024 Filia w Kebłowie Gminnej Biblioteki Publicznej im. Leona Roppla w Luzinie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.